• REKLAMA (p)

  Lola Lynch Bulwar Sport & Music Pub

  Już w najbliższą sobotę w Bulwar Sport & Music Pubie wystąpi zespół Lola Lynch.

   

  Lola Lynch to poznańska formacja muzyczna, która eksplorując pogranicza rocka i bluesa, składa swoją stylistyką hołd mistrzom lat 60's. Znakiem rozpoznawczym zespołu jest sceniczna energia eksplodująca zarówno w małych zatłoczonych klubach, jak i wielkich aulach koncertowych przy ponad 600 osobowej publiczności. Zła sława zespołu wyprzedza go: na swoim koncie mają już przewlekłe depresje, nieleczony alkoholizm, zdemolowanie hotelowego pokoju oraz aresztowanie za nielegalne posiadanie broni. Sama Lola Lynch, której imię stanowi nazwę grupy, jest fikcyjną postacią, której biografia stanowi przedmiot niekończących się fantazmatycznych spekulacji.
  W sierpniu 2011 roku zespół wydał nagrane w studiu Vintage Records EP "Lola Lynch". We wrześniu wystąpił na Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przed Elektrycznymi Gitarami. W listopadzie, bardzo dobrze przyjęty przez jury i publiczność, został laureatem zorganizowanego przez klub RESET przeglądu 'PyRKA', w którym startowało 60 zespołów.

  WSPÓŁPRACA

   
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Eventy
 • Materiały od czytelników
 • Masz zdjęcie ciekawego zdarzenia w Gorzowie? Chciałeś poinformować o nadchodzącej imprezie, wydarzeniu kulturalnym lub nowym lokalu gastronomicznym?
  Pisz [email protected]
  Wyślij do nas materiał.
 • Oferta reklamowa
 • Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą reklamową napisz na [email protected] lub zadzwoń pod numer 505254721 Niektóre nośniki reklamowe mamy wyprzedane już na 6 miesięcy Zobacz jak możemy wypromować Twoją firmę.
  Całą dobę sprawdzamy skrzynkę [email protected], a od godziny 9 do 17 możesz z nami porozmawiać pod numerem 505254721.

  Obsługa prawna: Prawnik Gorzów
  Projekt graficzny: _triptic
  Implementacja: mm