• REKLAMA (p)

  Scena Letnia 2012

  29 czerwca rozpoczyna się kolejna edycja spektakli pokazywanych w ramach Sceny Letniej w Teatrze im. Juliusza Osterwy. W tym roku w ofercie pojawiło się 17 wydarzeń artystycznych, wśród których są m.in. spektakle, koncerty i spotkania autorskie. Na scenie w tym roku zobaczymy m.in., Barbarę Wrzesińską, Ewę Kuklińską, Tomasza Stockingera i Piotra Cyrwusa.

   

  Scena letnia będzie działała do końca lipca. W piątki odbędą się spektakle dla dzieci, a w sobotnie i niedzielne wieczory przedstawienia dla dorosłych. Jedno z wydarzeń zaplanowane zostało na 10 września. Wystąpi European Jazz Orchestra.

  Gorzowski Festiwal Teatrów Ogródkowych rozpocznie się 29 czerwca o godz. 12.00 spektaklem dla najmłodszych „Piekielnie, anielska sztuka".

  Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny. Poniżej w formacie PDF repertuar Sceny Letniej.

  Aleksandra Górecka

   

   

  foto i źródło gorzow. pl

  WSPÓŁPRACA

   
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Eventy
 • Materiały od czytelników
 • Masz zdjęcie ciekawego zdarzenia w Gorzowie? Chciałeś poinformować o nadchodzącej imprezie, wydarzeniu kulturalnym lub nowym lokalu gastronomicznym?
  Pisz [email protected]
  Wyślij do nas materiał.
 • Oferta reklamowa
 • Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą reklamową napisz na [email protected] lub zadzwoń pod numer 505254721 Niektóre nośniki reklamowe mamy wyprzedane już na 6 miesięcy Zobacz jak możemy wypromować Twoją firmę.
  Całą dobę sprawdzamy skrzynkę [email protected], a od godziny 9 do 17 możesz z nami porozmawiać pod numerem 505254721.

  Obsługa prawna: Prawnik Gorzów
  Projekt graficzny: _triptic
  Implementacja: mm