• REKLAMA (p)

  Otwarcie wystawy w Małej Galerii GTF

  Mała Galeria Gorzowskiego Towarzystwa Fotograficznego zaprasza na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Piotra Stefana Perczyńskiego. Otwarcie odbędzie się 7 lipca o godz. 16.00 w siedzibie galerii przy ul. Chrobrego 4.  Piotr Stefan Perczyński ur.02.09.1950 w Białej Podlaskiej. Wykształcenie plastyczne oraz studia filozoficzne. Od roku 1987 związany z Gorzowskim Towarzystwem Fotograficznym. Obecnie członek honorowy. Od roku 1995 członek ZPAF.

  Uprawia fotografię klasyczną czarno-białą, barwną oraz w technice gumy. Jest to fotografia o charakterze wystawowym, prezentowana dotychczas na 10-ciu wystawach indywidualnych. Obecnie mieszka w Lublinie.

  Fotografia Piotra zwłaszcza jej cykl „Autografy" jest przełożeniem wszelkich manipulacji znanych w cyfrowych zabiegów na klasyczną fotografię komponowaną za pomocą aparatu na film i powiększalnika.

  Czyli odwrócenie ról lub powrót do tradycyjnej fotografii optyczno - chemicznej.

  Marian Łazarski Mała Galeria GTF

  WSPÓŁPRACA

   
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Eventy
 • Materiały od czytelników
 • Masz zdjęcie ciekawego zdarzenia w Gorzowie? Chciałeś poinformować o nadchodzącej imprezie, wydarzeniu kulturalnym lub nowym lokalu gastronomicznym?
  Pisz [email protected]
  Wyślij do nas materiał.
 • Oferta reklamowa
 • Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą reklamową napisz na [email protected] lub zadzwoń pod numer 505254721 Niektóre nośniki reklamowe mamy wyprzedane już na 6 miesięcy Zobacz jak możemy wypromować Twoją firmę.
  Całą dobę sprawdzamy skrzynkę [email protected], a od godziny 9 do 17 możesz z nami porozmawiać pod numerem 505254721.

  Obsługa prawna: Prawnik Gorzów
  Projekt graficzny: _triptic
  Implementacja: mm