• REKLAMA (p)

  Wybory Miss Lubniewic 2013

  Młode, atrakcyjne, najpiękniejsze na start. Szukamy Miss Lubniewic 2013 – w stylizacji i rodem z PRL-u. Do wygrania korona i wycieczka do Bułgarii. Panie, które zajmą II i III miejsce w nagrodę wybiorą się na weekendowy pobyt w Hotelu Woiński SPA.

   

   
  fot. Miss Lubniewic
   

  Co zrobić, aby dostać koronę i zdobyć cenne nagrody? Wystarczy wysłać zgłoszenie, przejść eliminację i odpowiednio zaprezentować się w wielkim finale, który odbędzie się 17 sierpnia podczas Święta Sandacza.

  Gminny Ośrodek Kultury “Pod Morwą” oraz Urząd Miejski w Lubniewicach zapraszają chętne Panie do wystartowania w wyborach Miss Wczasów FWP z PRL-em w tle.
  Konkurs skierowany jest do dziewczyn, które ukończyły 18 lat i w dzień rozpoczęcia konkursu nie przekroczyły 40 roku życia. Kandydatka nie może być karana, ani zaangażowana w jakąkolwiek nielegalną działalność.

  I etap odbędzie się 26 lipca na Lubniewickim Rynku, gdzie wyłonionych zostanie dziesięć dziewczyn, które wezmą udział w części finałowej.
  II etap (finałowy) odbędzie się 17 sierpnia podczas „Święta Sandacza” w Lubniewicach. Podczas tego etapu jury wyłoni laureatki oraz nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. W tym etapie kandydatki będą musiały wykazać się znajomością czasów PRL-u i między innymi nawiązać do nich stylem.

  Osoby chętne powinny zapoznać się z regulaminem i wyrazić pisemną zgodę na jego warunki oraz wypełnić formularz i wysłać go w formie elektronicznej do 23 lipca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

  Do formularza należy załączyć dwa profesjonalne, aktualne zdjęcia: sylwetki w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym oraz portretu.

  Regulamin i szczegóły konkursu dostępne na stronach www.lubniewice.pl i http://www.goklubniewice.pl/

  Aleksandra Górecka Urząd Miejski w Lubniewicach

  Załączniki:
  Pobierz (Karta zgloszenia.pdf)Karta zgloszenia.pdf
  Pobierz (REGULAMIN KONKURSU MISS WCZASOW FWP Z PRL.pdf)REGULAMIN KONKURSU MISS WCZASOW FWP Z PRL.pdf

   

   


  30 październik 2013
  W tym tygodniu fotograf się postarał i szybko dostarczył fotki. My więc niezwłocznie przekazujemy je Wam do wglądu :) Poniżej znajdziecie odnośniki do dwóch najnowszych galerii. Miłego oglądania! fot. Hell Club fot. Bulwar Żywiec Pub        

  27 czerwiec 2012
  Gmina Deszczno zaprasza po raz szósty na Święto Pieczonego Kurczaka. W tym roku odbędzie się ono w niedzielę 2 września.   W tym roku podczas 6 Święta Pieczonego Kurczaka zaplanowano aż 445 minutową eksplozję gwiazd. Oznacza to że zagrają dla nas: Centrum Uśmiechu,...

  30 wrzesień 2010
  Rozmowa z Krzysztofem Jankowskim, prezenterem radia „Eska”. Twój głos rozpoznają codziennie tysiące słuchaczy radia „Eska”. Jak rozpocząłeś swoją przygodę z radiem? To kwestia przypadku czy raczej przeznaczenia? Raczej przypadku, szczęścia, później może...

  29 październik 2010
  Zapewne już zauważyliście że w naszym mieście jest nowy pub który mieści się na remontowanym właśnie bulwarze. Całkiem możliwe że niektórzy z was już w nim gościli ponieważ otwarcie miało miejsce kilka tygodni temu. Jeżeli jednak nie zdążyliście odwiedzić City Pub...

  ZE SMAKIEM

  WYDARZENIA KULTURALNE

  15 marzec 2016
  „Stilon – najlepszy ze światów” to opowieść o mieście, o Gorzowie Wielkopolskim, dla której...
  15 marzec 2016
   Tym razem zagramy film „Moje wielkie greckie wesele 2”. 18 kwietnia 2016, godz. 18:30 - zabierz...
  09 marzec 2016
  Dla miłośników kultury kresowej! Serdecznie zapraszamy w sobotę 12 marca w godz. 10.00-13.00 do...
  15 październik 2013
  Już 18 października o godzinie 17.00 rozpocznie się w Gorzowie V Ogólnopolski Festiwal...

  WSPÓŁPRACA

   
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Eventy
 • Materiały od czytelników
 • Masz zdjęcie ciekawego zdarzenia w Gorzowie? Chciałeś poinformować o nadchodzącej imprezie, wydarzeniu kulturalnym lub nowym lokalu gastronomicznym?
  Pisz [email protected]
  Wyślij do nas materiał.
 • Oferta reklamowa
 • Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą reklamową napisz na [email protected] lub zadzwoń pod numer 505254721 Niektóre nośniki reklamowe mamy wyprzedane już na 6 miesięcy Zobacz jak możemy wypromować Twoją firmę.
  Całą dobę sprawdzamy skrzynkę [email protected], a od godziny 9 do 17 możesz z nami porozmawiać pod numerem 505254721.

  Obsługa prawna: Prawnik Gorzów
  Projekt graficzny: _triptic
  Implementacja: mm